K O R O N A W I R U S - Najważniejsze informacje dotyczące wirusa z Wuhan i podjętych działań z nim związanych. Infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie Koronawirusa - 800 190 590                                                                                                            

 

 

 

Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

Badanie opinii publicznej – ankiety monitorujące funkcjonowanie administracji samorządowej

 

Marcin Pałasz w Bibliotece


28 marca Biblioteka w Izbicku zorganizowała spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem, autorem wielu poczytnych książek dla dzieci i młodzieży. Spotkanie odbyło się w Świetlicy Wiejskiej w Izbicku. Na spotkaniu panowała wesoła  atmosfera. Autor opowiadał o swoich fascynacjach twórczych, skąd czerpie pomysły na tematy kolejnych książek a także o swoich przezabawnych przygodach życiowych.  Marcin Pałasz opowiadając o książkach wspomniał swój dom rodzinny, który miał ogromny wpływ na to jakim jest człowiekiem.
Uczestnicy spotkania ośmieleni naturalnym, przyjaznym sposobem bycia autora zadawali mu wiele pytań. Na zakończenie autor chętnie składał dedykacje i autografy. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie z klas I-III z Izbicka wraz z wychowawcami. Autor zachęcał do korespondencji elektronicznej obiecując, że na każdego e-maila odpisze osobiście.