Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

      23 maja  Biblioteka w Izbicku zorganizowała spotkanie autorskie z Agnieszką Frączek. Podczas spotkania autorka przeczytała dzieciom swoje utwory i poprowadziła krótką lekcję na temat języka polskiego. Dzieci miały okazję do zadawania pytań na nurtujące je problemy językowe. Spotkanie przebiegło w bardzo przyjaznej i wesołej atmosferze. Podczas spotkania dzieci miały okazję kupienia książek autorki. Na zakończenie Agnieszka Frączek wpisywała uczestnikom spotkania dedykacje do książek jej autorstwa.

O autorce

Każda książka Agnieszki Frączek to wspaniała lektura i jednocześnie zabawa dla dzieci i dorosłych. Wiersze zaskakują pomysłami ,a ich styl sprawia że niemal od niechcenia wchodzą do głowy.

Agnieszka Frączek germanistka i leksykograf, doktor nauk humanistycznych, wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim. Redaktorka naukowa Wielkiego słownika polsko-niemieckiego PWN wyróżnionego przez Magazyn Literacki Książki tytułem Książki  Roku 2010. Autorka wierszy i opowiadań dla dzieci Laureatka Nagrody Edukacja XXI, wyróżnienia IBBY Dziecięcy Bestseller Roku.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie ze Szkoły w Otmicach wraz z wychowawcami.