Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

SZANOWNI PAŃSTWO !!!

Z okazji jubileuszowej edycji XXV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU GAWĘDZIARSKIEGO „ŚLĄSKIE BERANIE" organizatorzy zapraszają do udziału osoby publiczne, znane w środowiskach lokalnych: wójtów, burmistrzów, sołtysów, dyrektorów, prezesów, ludzi mniej lub bardziej znanych, przedstawicieli różnych profesji, którym udało się osiągnąć sukces zawodowy, zdobyć poważanie i popularność, lokalnych „VIP-ów”!

To dla Was stworzono dodatkową kategorię „VIP-ów”, w której nie ma przegranych, są tylko zwycięzcy!

Zachęcamy do udziału i zaprezentowania krótkiej „opowieści życia” (do 5 minut): np. o swojej drodze do sukcesu, pokonywaniu życiowych przeszkód, o swoich tradycjach rodzinnych, roli gwary śląskiej w życiu, przywiązaniu do niej, śmiesznych lub smutnych historiach związanych z tym, że mieszkacie, żyjecie tu i teraz! Być może Wasza opowieść zainspiruje młodych ludzi, pokaże jak pokonywać życiowe trudności, wskaże co jest główną wartością w życiu.

Nie bójcie się Państwo! Pokonajcie tremę i wstyd! Nie takie przeszkody pokonywaliście w swoim życiu!

JEDYNY WARUNEK- MÓWIMY GWARĄ- PO ŚLĄSKU!

Osobą odpowiedzialną za  organizację Jubileuszowego XXV Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego „Śląskie Beranie” jest Jolanta Lamm- tel. 77/4617284 lub 723045333
Wszelkie sprawy związane z przebiegiem konkursu należy kierować na adres: Zespół Szkół Gminy Izbicko Publiczna Szkoła Podstawowa im. F. Myśliwca w Izbicku,  ul. 15 Grudnia 32, 47-180 Izbicko, tel.: 77/4617284; e-mail:

Szczegóły znajdują się w regulaminie stanowiącym załącznik do pisma, a także na stronach: PSP Izbicko: www.zsgi.plUrzędu Gminy Izbicko: www.izbicko.pl

 

                                       W imieniu organizatorów - Jolanta Lamm, dyrektor Zespołu Szkół Gminy Izbicko

 

DOCRegulamin Jubileuszowego XXV Wojewódzkiego Konkursu Gawędziarskiego V edycji dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych i Dorosłych wraz z kartami zgłoszeń i zgodą na przetwarzanie danych osobowych.doc (425,00KB)