Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

Szanowni Mieszkańcy !!! Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym po raz pierwszy w naszej gminie charytatywnym biegu ulicznym - MultiBieg, który odbędzie się 10 czerwca br. Poprzez wzięcie udziału w biegu wspomóc możemy walkę z chorobą Bartłomieja Makulika, zatem biegnijmy by pomóc !!!

Impreza sportowa pod nazwą MultiBieg, dedykowana jest wszystkim tym, którzy poprzez swoją aktywność, chcieliby wziąć udział w akcji charytatywnej. Każdy, kto weźmie udział w zorganizowanym biegu ulicznym, automatycznie staje się osobą wspierającą Bartłomieja, który choruje na Stwardnienie zanikowe boczne (SLA). Wystarczy, że zapiszesz się na MultiBieg i przebiegniesz jeden z dystansów (2 km lub 11 km). Każdy przebiegnięty kilometr to 1 zł przekazane dla Bartka.


Dodatkowo podczas dokonywania opłaty startowej, możesz zwiększyć swoją pomoc, wpłacając dowolnie większą kwotę, której różnica do opłaty startowej w całości zostanie przekazana na walkę z chorobą Bartłomieja.

Termin i miejsce MultiBiegu:

Bieg odbędzie się w dnia 10 czerwca 2018r. Wszystkich uczestników imprezy zapraszamy na teren przy Pałacu w Izbicku, gdzie czekać na Was będzie Miasteczko Biegowe.
Start i meta będą miały miejsce przy Pałacu w Izbicku. Początek biegu na dystansie 2 km zaplanowano o godzinie 1000. Początek biegu na dystansie 11 km zaplanowano o godzinie 1030.
Numery startowe dla uczestników wydawane będą w Biurze Zawodów, znajdującym się w Miasteczku Biegowym, między godziną 800 a 1000.

Zapisy:

Osoba chcąca wziąć udział w MultiBiegu dokonuje zapisów poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny pod poniższym linkiem: Formularz zgłoszeniowy - ZAPISY
Podczas zapisów obowiązuje limit miejsc – maksymalnie w biegu może wziąć udział 500 uczestników. Pierwszeństwo do udziału mają osoby, które zapiszą się przez formularz elektroniczny i dokonają opłaty startowej. Jeśli w dniu MultiBiegu pozostaną wolne miejsca, wówczas będzie istniała możliwość zapisania się na miejscu imprezy w Biurze Zawodów. Opłata dokonana przelewem przed imprezą wynosi 15 zł. Opłata dokonana w dniu imprezy w Miasteczku Biegowym wynosi 30 zł.

Cel charytatywny:

MultiBieg, zgodnie z hasłem „Biegnę, by pomóc!”, przyjmuje charakter imprezy charytatywnej. W ramach prowadzonej akcji, Organizatorzy wraz ze Sponsorami deklarują, że przeznaczą środki pieniężne na pokrycie kosztów walki z chorobą Bartłomieja Makulika, który choruje na SLA. Każdy przebiegnięty w trakcie biegu ulicznego kilometr to złotówka, która wpłynie na konto Bartka. Chłopak jest podopiecznym Fundacji Słoneczko. W ramach pomocy, można również wpłacać dowolnie wyższe wpisowe, którego różnica zostanie w całości przekazana Bartkowi.

Dlaczego warto wziąć udział w MultiBiegu?

- każdy z zawodników, poprzez swoje uczestnictwo w biegu, wpiera szczytny cel charytatywny,

- każdy z uczestników, który ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal,

- dla każdego uczestnika przewidziano posiłek regeneracyjny,

- w Miasteczku Biegowym dla uczestników biegu, pozostałych gości oraz dzieci zorganizowane będą dodatkowe atrakcje,

- dla najszybszych zawodników przewidziano dodatkowe nagrody,

Więcej informacji na https://multiplay.pl/multibieg