K O R O N A W I R U S - Najważniejsze informacje dotyczące wirusa z Wuhan i podjętych działań z nim związanych. Infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie Koronawirusa - 800 190 590                                                                                                            

 

 

 

Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

Badanie opinii publicznej – ankiety monitorujące funkcjonowanie administracji samorządowej

W środę -  12 grudnia br. do restauracji Del Villaggio na  godzinę 1100  zjechało się szesnaście par, by świętować obchodzone w 2018 roku  jubileusze wieloletniego pożycia małżeńskiego. Na terenie Gminy Izbicko w tym roku było osiemnaście takich par:
7 świętujących złote gody (50. rocznica)
9 platynowe  (55. rocznica) i
2 diamentowe (60. rocznica).
Pary, które tego dnia  wyróżniały się najdłuższym stażem małżeńskim to Państwo Paweł i Maria Gabryś z Ligoty Czamborowej oraz Państwo Feliks i Rozalia Niedworok z Poznowic.
Nie wszystkie pary, ze względu na stan zdrowia, mogły dotrzeć na uroczystość  i świętować swój życiowy sukces.

Jubilaci odebrali od Pani Wójt Brygidy Pytel oraz przewodniczącego Rady Gminy Pana Andrzeja Kapicy życzenia, gratulacje oraz małe  upominki. Podczas biesiady czas umilały niezastąpione przedszkolaki prezentując swój występ, po którym wręczyły każdej parze ręcznie wykonane kartki świąteczne. Pary obchodzące swój złoty jubileusz zostały odznaczone medalami za długoletnie pożycie małżeńskie oraz obdarowane specjalnymi legitymacjami imiennymi, które nadawane są przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas długich rozmów małżonkowie opowiadali historię swoich miłości oraz dzieliły się receptą na udany związek. Spotkanie nie mogło odbyć się oczywiście bez anegdot z życia gości, które rozbawiały do łez.

Życzymy Wam, drodzy jubilaci, abyście doczekali jeszcze więcej jubileuszy, a przede wszystkim dużo zdrowia i spokoju w następnych latach.

zdjęcie grupowe.jpeg

 

 

 

Autor tekstu i zdjęć: Beata Niepala