Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

    W  minioną sobotę 26 października br. Pani Wójt Brygida Pytel, Przewodniczący Rady Gminy Pan Henryk Zettelmann oraz Sołtys Pan Andrzej Pypka odwiedzili Panią Gertrudę Krawczyk z Izbicka najstarszą mieszkankę naszej gminy, która obchodziła  swoje 96-te urodziny. Goście złożyli szanownej solenizantce najserdeczniejsze życzenia, obdarowali koszem pełnym słodyczy i przepięknym kwiatem w doniczce.   Pani Gertruda mieszka ze swoim jedynym synem, który razem z żoną troskliwie opiekuje się matką, jest babcią piątki wnuków i prababcią piątki prawnuków.  Mimo upływu lat najstarsza mieszkanka naszej gminy nie potrzebuje okularów do czytania  i dobrze słyszy. Na każdy temat ma swoje zdanie, uważa, że kobiety w tych czasach powinny bardziej dbać o swoich zapracowanych mężów a nie gonić za sukcesem.

Z okazji 96-tych urodzin Najstarszej Mieszkance Gminy Izbicko

składamy najserdeczniejsze życzenia:

Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość
Radości, by uśmiech nie znikał z Pani twarzy
Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia
Beztroski, by żyć w pomyślności

Wielu Łask Bożych i dużo zdrowia

oraz samych pogodnych dni.

DSC02452.jpeg