K O R O N A W I R U S - Najważniejsze informacje dotyczące wirusa z Wuhan i podjętych działań z nim związanych. Infolinia Narodowego Funduszu Zdrowia w sprawie Koronawirusa - 800 190 590                                                                                                            

 

 

 

Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

Badanie opinii publicznej – ankiety monitorujące funkcjonowanie administracji samorządowej

Szanowni mieszkańcy:

W związku z wydarzeniem związanym z zagryzieniem przez 2 psy zwierząt na posesji mieszkańca Szczepanka (Gmina Strzelce Opolskie), zamieszczamy zdjęcie jednego z wyłapanych psów. Każdy kto rozpozna psa lub posiada jakiekolwiek informacje, które pomogą dotrzeć do jego właściciela proszony jest o pilny kontakt z Policją lub Urzędem Miejskim w Strzelcach Opolskich tel. 784 515 453. Jeśli mają Państwo informację o dokładnym wyglądzie i wymiarach drugiego psa, którego nie udało się złapać również prosimy o pilny kontakt.

Przypominamy mieszkańcom o zabezpieczeniu swoich zwierząt gospodarskich, jak również o zaszczepieniu swoich psów na wściekliznę. Szczepienie to jest obowiązkowe, a jego brak jest wykroczeniem, za które grozi mandat karny w wysokości do 500 zł. Szczepienie na wściekliznę jest aktualne przez rok i co 12 miesięcy właściciel ma obowiązek szczepić zwierzę. W przypadku spotkania dużego agresywnego psa maści brązowo żółtej (tak opisał psa właściciel zagryzionych zwierząt) proszę samodzielnie nie podejmować jakichkolwiek działań, które mogłyby się skończyć pogryzieniem.

                 złapany pies.jpeg