Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

    Ferie zimowe czas pożegnać !!!  Koniec z błogim leniuchowaniem, wstawaniem w samo południe, wolnością od obowiązków szkolnych i z innymi przywilejami, które spotykają wszystkich uczniów podczas ferii. Choć nie było śniegu innych atrakcji w naszej gminie dla najmłodszych nie brakowało. Dzieci mogły brać udział w  bogato przygotowanym programie jaki oferowały świetlice wiejskie i ogniska opiekuńczo-wychowawcze.  

    Wyjazdy do kina, na basen czy lodowisko, konkursy plastyczne, spotkanie z policjantami, darcie pierza, Turnieje Tenisa Stołowego, ogniska oraz gry i zabawy – tak właśnie spędziły okres ferii zimowych dzieci z terenu naszej gminy, które z pewnością nie mogły narzekać na nudę.

 

Świetlica wiejska w Izbicku ( konkurs plastyczny, spotkanie z policjantami, ognisko, dyskoteka - bal przebierańców, smażenie serowych krążków tzw. oponek )

 

Świetlica wiejska w Ligocie Czamborowej ( Turniej Tenisa Stołowego, ognisko, „wodzenie niedźwiedzia", świetlicowa noc filmowa, wyjazd na basen)

 

Świetlica wiejska w Suchodańcu ( próba generalna przed „Dniem Seniora”, „Dzień Seniora”, bal karnawałowy, wyjazd do Strzelec Opolskich na lodowisko )

 

Świetlica wiejska w Otmicach - wyjazd do kina Helios w Opolu na film „Skubani” z odwiedzeniem  Bajlandii, gry i zabawy sportowe, darcie (skubanie) pierza z mamami i babciami, „wikliniarstwo papierowe”­ - prace ręczne, zabawa karnawałowa.