Mobile App

Aplikacja mobilna

Na skróty

Urząd Gminy w Izbicku
47-180 Izbicko
Powstańców Śl. 12
e-mail:

tel.: 77 461 72 60
tel.: 77 461 72 21
tel.: 77 461 72 66
fax: 77 463 12 54

     W minioną sobotę w Powiatowym Centrum Kultury odbyła się uroczysta Gala Lauri, na której ogłoszono wyniki konkursu na Najlepszy Produkt Powiatu Strzeleckiego. Niestety produkty i usługi  zgłoszone w podstawowych kategoriach konkursowych z obszaru naszej gminy nie zdobyły tytułu „Najlepszy Produkt Powiatu Strzeleckiego”, jednakże Konsumenci głosujący w konkursie uznali Sałatkę warzywną „Tort” serwowaną przez Kawiarnię „Morena”  za najlepszą w powiecie i tak oto zwycięzcą w kategorii „Nagroda Konsumenta” została SAŁATKA WARZYWNA „TORT”, z czego niezmiernie się cieszymy!!! Zarówno Sałatka warzywna „Tort” Pani Lidii Gordzielik jak i „Tort orzechowy” Pani Renaty Hendel to produkty najlepszej i najwyższej jakości, dla Nas najsmaczniejsze w całym powiecie!

NPPS- Laureaci.jpeg

 

     Serdeczne gratulacje składamy wszystkim Przedsiębiorcom z naszej Gminy, którzy zgłosili swoje produkty i usługi do konkursu na „Najlepszy Produkt Powiatu Strzeleckiego”. Dziękujemy za promocję i życzymy sukcesów w kolejnej edycji konkursu.

Cieszymy się również z faktu, iż czytelniczką dwutygodnika „Powiat Strzelecki”, która otrzymała nagrodę - telewizor TOSHIBA LED 40’  w głosowaniu Konsumentów „NAJLEPSZY PRODUKT POWIATU 2013 - WYBÓR KONSUMENTÓW” była Pani Bernadeta Michalik z Otmic, nasza nauczycielka z izbickiego przedszkola, której życzymy przyjemnego oglądania w gronie najbliższych !!!